Firmy rozbiórkowe, jak wybrać?

warto szukać specjalistów


Firmy rozbiórkowe działające w Polsce posiadają w swojej ofercie rozbiórki i wyburzenia oraz usługi dodatkowe. Jednak przed wyborem konkretnej firmy warto zapytać jakie ma doświadczenie, jak szeroki zakres usług oferuje, jakim dysponuje sprzętem, jaki ma zasięg terytorialny. Nasz firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie wyburzeń i rozbiórek, po oczyszczenie placu i przygotowanie wykopów pod fundamenty, a następnie prace ziemne i brukarskie.


Oferujemy szeroki wybór usług

Nie wszystkie firmy rozbiórkowe w Polsce są w stanie zaoferować tak szeroki wachlarz usług jak my. Nasza firma działająca od lat na rynku wyburzeń działa na terenie całego kraju i oferuje w szerokim zakresie:

- wyburzenia

- rozbiórki

- roboty ziemne

- wykopy

- instalacje wodno-kanalizacyjne

- roboty brukarskie

- usługi kruszarka

- wywóz gruzu


Rozbiórka konstrukcji żelbetowych - lubimy trudne wyzwania

Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają nam podejmować najbardziej skomplikowane i wymagające zlecenia. Wyburzamy budynki mieszkalne, obiekty przemysłowe, hale i magazyny. Nie straszna jest nam rozbiórka konstrukcji żelbetowych, obiektów inżynieryjnych, mostów, kominów. Po wyburzeniu na Państwa życzenie przerobimy materiał kruszarką i zorganizujemy wywóz gruzu z placu, a także przygotujemy wykopy pod budowę nowych inwestycji. Posiadamy też ogromne doświadczenie w pracach ziemnych i brukarskich.


Wycena – u nas zawsze bezpłatna

Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, dokonamy wyboru najlepszych metod, a także bezpłatnie przedstawimy wstępną wycenę zlecenia. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i gotowi na negocjacje.

firmy rozbiórkowe, rozbiórka konstrukcji żelbetowych, wywóz gruzu