Prace ziemne

Potrzebujesz przygotować teren pod budowę domu? A może zależy Ci na zgoła odmiennej usłudze: chcesz wyburzyć zbędny, niebezpieczny budynek? Bez względu na to, która z powyższych opcji Cię dotyczy - możemy pomóc. Oferujemy szeroki zakres wysokiej jakości usług jak prace ziemne, roboty wyburzeniowe przy użyciu profesjonalnych maszyn budowlanych.


Dlaczego my?


Działamy w branży od dłuższego czasu, dzięki czemu posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, niezbędne do sprawnego przeprowadzenia różnego rodzaju prac. Każdorazowo uwzględniamy oczekiwania klienta i staramy się im sprostać - tak, by cała usługa była wykonana w sposób, jakiego potrzebuje dana osoba

.

Zajmujemy się szeroko rozumianą działalnością związaną z przygotowywaniem terenu pod budowę, ale również wyburzeniami i innymi. Każda nasza usługa jest wykonywana w zgodzie z wiedzą budowlaną, a także obowiązującymi przepisami prawa, dzięki czemu wszelkie działania, jakich się podejmujemy, są w pełni legalne i zostaną zatwierdzone przez inspektora budowlanego.


Nie bez znaczenia pozostaje również to, że działamy terminowo. Choć mogą nam się przytrafić opóźnienia nie wynikające z naszej winy, każdorazowo informujemy o nich klienta, a przede wszystkim - staramy się przewidzieć wszelkie niesprzyjające okoliczności wyznaczając terminy rozpoczęcia i zakończenia prac.


Usługi


W ramach oferowanych przez nas usług, możemy wskazać między innymi:

- wyburzenia - czyli destrukcji całego budynku. Z tego procesu nie odzyskuje się zazwyczaj żadnych materiałów ze względu na przebieg procesu,

- roboty niwelacyjne - są to prace, które mają na celu usunięcie różnić w wysokości terenu.


Powyższe wyliczenie nie obejmuje wszelkich działań, jakich wykonania się podejmujemy. Możemy również zająć się bardziej kompleksowymi usługami, jak choćby całkowite przygotowanie działki budowlanej: niwelację terenu, przygotowanie drogi dojazdowej do posesji, a także stworzenie wykopów pod budowę domu..


Gdzie działamy?


Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Dojeżdżamy do klienta, a ostateczną wycenę usług podajemy dopiero po ocenieniu zakresu prac, jakie trzeba wykonać. Dzieje się tak między innymi dlatego, że pełne określenie wysokości wynagrodzenia bez naocznego ocenienia wyglądu placu budowy przez specjalistę jest po prostu niemożliwe.


Zapraszamy do kontaktu


Wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań - chętnie udzielimy na nie odpowiedzi, a w przypadku osób zdecydowanych na skorzystanie z naszych usług - umówimy odpowiadający obydwu stronom termin na dokonanie wyceny. Dopiero po zaakceptowaniu kosztów przez klienta - przejdziemy do wyznaczenia terminu, a także właściwych prac.

prace ziemne