Profesjonalne rozbiórki i wyburzenia – szybko, tanio, skutecznie

Burzenie budynków - rozbiórki i wyburzenia

 

Nasza firma zajmuje się procesjonalnym wyburzaniem i rozbiórką różnego typu konstrukcji budowlanych. Bogate doświadczenie, jak również najwyższej jakości sprzęt budowlany sprawiają, że wszelkie prace wykonujemy sprawnie, szybko i oczywiście z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Co więcej, bliska nam jest idea ochrony środowiska, dlatego dbamy o prawidłowy recykling materiałów rozbiórkowych. Bez problemu uporamy się nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami, bowiem rozbiórki i wyburzenia nie stanowią dla nas żadnego problemu. Jeśli więc planujecie Państwo demontaż budynku lub innego obiektu, chętnie podejmiemy się tego zadania.


Rozbiórka i burzenie budynków – zakres prac


Zajmujemy się, w sposób kompleksowy, wyburzaniem i rozbiórkami różnego typu budowli. W zakres naszych prac wchodzi:
• wyburzanie wszystkich typów budynków,
• rozbiórki, zarówno konstrukcji stalowych jak i żelbetonowych,
• roboty ziemne, czyli przygotowanie terenu pod inwestycje,
• wywóz gruzu i ziemi,
• usługi z wykorzystaniem żurawia,
• wycinkę drzew,
• wszelkiego typu prace demontażowe.


Wyburzenia budynków dokonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu budowalnego. Wszelkie prace zawsze są dokładnie zaplanowanie i poprzedzone dogłębną analizą, która uwzględnia potrzeby klienta, warunki otoczenia, czas realizacji oraz czynniki ekonomiczne.
Wyburzamy nie tylko ściany – nośne i działowe, kominy, balkony, obiekty małej architektury, ale też gmachy kubaturowe, charakteryzujące się wielkopowierzchniowością. Burzenie budynków to nie tylko demontaż obiektu, ale też odłączenie wszelkich instalacji, za co odpowiadają nasi specjaliści.

Poza burzeniem budynków podejmujemy się też rozbiórek obiektów budowlanych z wykorzystaniem metod tradycyjnych. Rozbiórka domu czy innego obiektu usytuowanego w zwartej zabudowie wymaga bowiem dużej precyzji. Podobnie zresztą sytuacja przedstawia się z budynkami gospodarczymi czy stodołami, gdzie w grę wchodzą nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczeństwo osób zamieszkujących daną posesję.

Rozbiórki sprawdzają się również przy demontażu magazynów, hal wolnostojących, wiat, altan oraz budynków przemysłowych.


Rozbiórki i wyburzenia – dlaczego warto nam zaufać?


Jeśli stoicie Państwo przed dylemat wyburzenia lub rozbiórki budynku, chętnie Wam w tym pomożemy. Za nami przemawia wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana grupa specjalistów oraz najlepszy na rynku sprzęt budowalny. Cenimy sobie bezpieczne, funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, dlatego regularnie inwestujemy w maszyny i urządzenia budowlane.

Dbamy o ciągły rozwój naszej firmy, dlatego poszerzamy swoją ofertę, zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów. W codziennej pracy stawiamy na jakość świadczonych przez nas usług, dlatego preferujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, które dokładnie analizujemy w celu optymizacji kosztów przedsięwzięcia.


Liczymy się ze zdaniem naszych klientów, wsłuchujemy się w ich potrzeby i podpowiadamy, po jakie rozwiązania warto sięgnąć. Dzięki temu w sposób szybki i sprawny realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Co więcej, nasze usługi są również konkurencyjne pod względem finansowym.


W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie przygotujemy Państwu ofertę cenową, po wcześniejszym zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia.

burzenie budynków, rozbiórki i wyburzenia