Rozbiórka czy wyburzanie?

Różnice między rozbiórkami, a wyburzeniami.

 

Mimo, że pojęcia te są używane zamiennie trzeba mieć świadomość, że są to prace o odmiennych specyfikacjach. Rozbiórka dotyczy działań związanych z rozebraniem danej konstrukcji, którą na kolejnym etapie prac można odtworzyć. Może to być przykładowo drewniany dom do rozbiórki, który następnie można przenieść w inne miejsce i go ponownie zbudować. Natomiast wyburzenia dotyczą najczęściej konstrukcji, które ze względu na swoją konstrukcje nie nadają się do rozbiórki, a proces ten nie miałby uzasadnienia ekonomicznego. Są to zazwyczaj konstrukcje betonowe, stalowe itp. Wyburzanie tego typów obiektów przeprowadza się przy użyciu ciężkiego sprzętu mechanicznego, aby jak najszybciej wykonać zadanie i przygotować teren pod nową inwestycję.

 

Rozbiórki ręczne i wyburzenia mechaniczne.

 

W zależności od specyfiki zlecenia, warunków otoczenia terenu, a także technologii wykonania obiektu zaproponujemy Państwu najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania. Tam gdzie konieczna i ekonomicznie zasadna będzie rozbiórka ręczna np. dom do rozbiórki, nasi pracownicy wykonają ja szybko i sprawnie. Najczęściej jednak wykonujemy usługi wyburzeń mechanicznych. Dysponujemy sprzętem, który zapewnia możliwość przeprowadzenia każdego rodzaju prac wyburzeniowych, nawet najbardziej skomplikowanych.

 

Działamy kompleksowo.

 

W naszej działalności zawodowej zajmujemy się głównie rozbiórkami i wyburzeniami. Każdego dnia zdobywamy nowe doświadczenia, które pozwalają nam na profesjonalne wykonywanie naszej pracy. Oferujemy kompleksowe prace rozbiórkowo wyburzeniowe, przerób materiału przy pomocy kruszarki, a także wywóz gruzu i oczyszczanie terenu prac. Dobieramy najskuteczniejsze metody, żeby zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze. Oferujemy bardzo przystępne ceny i atrakcyjny system rozliczeń. Działamy na terenie całego kraju, zapraszamy do kontaktu, z chęcią udzielimy szczegółowych informacji.

 

Rozbiórkami, Wyburzeniami, dom do rozbiórki