Usługi wyburzeniowe

Nasza firma oferuje wyburzenia z zastosowaniem tradycyjnych i nowoczesnych form. Oferujemy rozbiórki obiektów różnego typu, w tym wysokich, w których wysokość stanowi 5-krotność szerokości. Ponadto wyburzamy budynki kubaturowe, takie jak: budynki użyteczności publicznej, usługowo-handlowe, hale i magazyny, szpitale, budynki z przeznaczeniem gospodarczym itp. Wyburzenia obejmują też budowle z zakresu obiektów inżynieryjnych, przemysłowych i innych.


Wyburzenia i rozbiórki - zakres oferty


W naszej ofercie posiadamy na stałe wyburzenia i rozbiórki budynków oraz inne prace z tym związane. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oferujemy kompleksową realizację każdego zlecenia z zastosowaniem różnorodnych metod wyburzania, zależnie od miejsca i specyfiki budynków. Na każdym etapie współpracujemy też z klientem, ponieważ utrzymanie pozytywnych relacji podczas współpracy jest dla nas bardzo istotne.
Wyburzanie wykonujemy najczęściej z zastosowaniem metody mechanicznej, hydrauliczne lub też strzałowej, które są obecnie uważane za najbardziej efektywne i ekonomiczne, także z uwagi na szybkość realizacji.


Wyburzanie budynków mieszkalnych - rodzaje wyburzeń


Oferujemy szeroki wybór rodzajów wyburzeń, w tym rozbiórki ręczne, które wymagają użycia elektronarzędzi ręcznych: młotów uderzeniowych i udarowych, tarcz diamentowych i wiertnic do żelbetu. Tego typu tradycyjna rozbiórka sprawdza się tam, gdzie nie można zastosować innej formy. W ramach prac używamy też palników gazowych z acetylem i propanem.
Oferujemy też rozbiórki metodą mechaniczną z użyciem ciężkiego sprzętu, takiego jak koparki na podwoziu gąsieniczym wraz ze sprzętem hydraulicznym. Stosujemy te zdalnie sterowane maszyny do wyburzanie budynków mieszkalnych.
W zakresie stosowanej prze nas metody hydraulicznej używamy nożyc hydraulicznych, które są w stanie zburzyć nawet najbardziej solidne konstrukcje żelbetowe i murowe.
Oferujemy także wyburzenia minerskie, które są szybkim sposobem na wyburzenie dużych obiektów z zaoszczędzeniem czasu i nakładu pracy. To też możliwość zaoszczędzenia środków finansowych przez inwestora.

Wyburzanie budynków mieszkalnych, wyburzenia i rozbiórki