Rozbiórka obiektów

ROZBIÓRKA DOMU, WYBURZENIA BUDYNKÓW

Rozbiórka domu czy budynków przemysłowych daje miejsce pod nowe inwestycje. Jeśli potrzebują Państwo przygotować teren pod budowę oferujemy swoje usługi w zakresie wyburzenia budynków przy użyciu technik ręcznych i mechanicznych. Rozbiórka w naszym wykonaniu może mieć zakres częściowy po kompleksową obsługę z wywiezieniem gruzu i uprzątnięciem placu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam podjąć każde zlecenie dotyczące rozbiórki.

Metoda RĘCZNA LUB MECHANICZNA

Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem rozbiórki jest metoda mechaniczna, ale zdarzają się sytuacje kiedy rozbiórka ręczna jest niezbędna. Dokładamy wszelkich starań, żeby zaoszczędzić czas i pieniądze inwestora, jednak jeśli sytuacja tego wymaga podejmujemy się również rozbiórki ręcznej. Przed przystąpieniem do prac zawsze ustalamy z inwestorem plan działania i zakres prac oraz sposób i koszt ich wykonania. Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem i pozwala nam się rozwijać ponieważ nie ma dwóch identycznych rozbiórek, każda ma swoją specyfikę.

ROZBIÓRKA BUDYNKÓW POFABRYCZNYCH

W wyniku rozbudowy miast ich granice przesuwają się, a nowe obszary wchłonięte przez ośrodki miejskie nie rzadko zawierają fabryki i obiekty przemysłowe. Wiele z tych konstrukcji jest w złym stanie, bądź zakłady w nich ulokowane zakończyły działalność. W takiej sytuacji niezbędne staje się wyburzenie budynków, a pozyskane tereny zmieniają charakter na zabudowę mieszkaniową bądź użyteczności publicznej.

rozbiórka - kompleksowa obsługa

Nasz praca zaczyna się od zabezpieczenia terenu, a kończy na usunięciu pozostałości porozbiórkowych z terenu inwestycji. Od inwestora zależy zakres zleconych nam prac. Przy zamówieniach kompleksowych inwestor zyskuje czas i ma spokojną głowę, a my zajmujemy się wszystkim co związanie z rozbiórką. Dzięki takiemu rozwiązaniu zleceniodawca może poświęcić czas i energię na rozwijanie swojego biznesu.
Dla stałych klientów stosujemy korzystne rabaty.
Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie

wyburzenia budynków, rozbiórka domu